schwrazkopf şampuan, schwrazkopf saç kremi, schwrazkopf saç bakım şampuanı

Schwarzkopf Gliss

İdeal bir saç bakım basit 3 adımdan ancak ayrıntılı olan üç adımdan oluşur. Şampuan ile saçlarınızı temizler, saç kremi ile esneklik sağlayıp üçüncü adım da ise saçı beslersiniz.

Şampuan adımı

Schwarzkopf gliss serisi ile saçlarınızı temizlemek hem kaliteli ve uygun fiyata olacaktır. Şampuan saçınızı nazikçe temizler, fazla yağlardan, kirlerden arınmanıza olanak verir. İyice durulanması gerekir yoksa iyi durulmayan saçlar matlaşır ve daha çok kirlenir.schwrazkopf şampuan, schwrazkopf saç kremi, schwrazkopf saç bakım şampuanı

Gliss serisi içerisinde her saç tipine uygun bulabileceğiniz ve ihtiyaçlarınız için uygun olan gliss şampuan alabilirsiniz. En önemli amacı daha fazla parlak, sağlıklı ve hacimli saçlar yapmaktır.

Saç kremi adımı

Schwarzkopf gliss ile temel saç bakım ürününüz olan saç kremini de bulacaksınız. Şampuanladığınız ve duruladığınız saçınıza daha sonra saç kremi uygulayarak esneklik kazandırın. Kuruduktan sonra belirgin saç kazanmak istiyorsanız bu adımı kesinlikle yapmalısınız. Durulanan gliss saç kremleri ıslak saça masaj yaparak uygulanmalı ve hemen ardından iyice durulanmalıdır. Saçı besleyerek saç yüzeyini yatıştırır. Saçlarınız kuruduktan sonra saç belirgin bir şekilde elastikiyet yani esneklik kazanır ve kolayca şekil alır.Durulanmayan Saç Kremleri ise ıslak veya kuru saça tarama işlemi yapmadan önce uygulanır ve durulanmaz. Saça uzun süreli bir koruma sağlar.

Saç bakım ürünlerinden yağlar

İhtiyaca göre haftada bir veya iki defa kullanılması tavsiye edilen saç bakım adımıdır. Farklı saç tiplerine göre farklı yağlar bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir