meme estetiği yaptırma, meme estetiği ile güzelleşme, meme estetiği ile güzel memelere kavuşma

Meme estetiği yaptırmadan önce nelere dikkat edilmeli?

Günümüzde her dört bayandan birisi memesinin boyutundan memnununiyetsizliğini dile getirmektedir. Kimisinin küçük kimisinin büyük olması onu rahatsız etse de kadınların genel problemi memelerinin optimum boyutundan uzak olmasıdır. Sizler de bu problemlerden birine sahipseniz ve vakit kaybetmeden çözüme kavuşturmak istiyorsanız meme estetiği merkezlerine gelmeli ve uygun ameliyatı olmalısınız. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerde dikkat edilmesi gereken hususlar göz önüne alınırsa, çok kısa bir zamanda büyük başarılar elde edebilirsiniz.meme estetiği yaptırma, meme estetiği ile güzelleşme, meme estetiği ile güzel memelere kavuşmaNelere dikkat edilmeli?

Ameliyat öncesi süreçte yapılması gereken ilk şey doktorunuza beklentilerinizi ayrıntılı ve şeffaf bir şekilde anlatmanızdır. Operasyon neticesinde nasıl bir görünüme kavuşmak istediğinizi açıkça anlatmalısınız ki doktorunuz bu arzunuza göre bir uygulama yapsın. İstediğiniz ölçü ve beden ölçüleriniz birbirine entegre edilip değerlendirme yapılarak sizin için uygun olan optimum ölçü saptanacaktır. Gerek meme büyütme gerek küçültme olsun, her operasyon için alt yaş sınırı ergenliği bitirmiş ve yetişkiniğe geçmiş olmasıdır. Bazı istisnai durumlarda ergenlik dönemindeki kızlara da operasyon yapılabilmektedir fakat alt sınır bu şekilde belirlenmiştir. Üst sınır yoktur. Yetişkin bir bayan meme estetiği merkezlerinden birine geldiğinde yaşı değerlendirilmez, sağlık durumu değerlendirilir. Ameliyat öncesi süreçte dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ameliyat sonrası sürecin öğrenilmesidir. Doktorunuzdan operasyon sonrasındaki süreç hakkında detayları sormalı ve bilinçlenmelisiniz.

Büyütme ve küçültme işlemleri nasıl yapılıyor?

Büyütme işlemi silikon maddesi ile yapılmaktadır. Koltuk altından ve memenin alt kısmından küçük cepler açılır ve silikon enjekte edilir. Aynı zamanda memeye şekil verilir ve hacim kazandırılır. Bu silikon memenize ve vücudunuza zarar vermez. Dışarıdan keskin bir madde ile darbe almadığı sürece patlamaz ve uzun yıllar kendini korur. Küçültme ameliyatında ise memenizde bulunan yağ dokuları alınır ve optimum büyüklüğüne getirilir. Bunların haricinde meme estetiği merkezinde alabileceğiniz bir diğer hizmet ise meme dikleştirme ameliyatıdır. Sütyen kullanmama ya da yanlış sütyen kullanma, yer çekimi gibi faktörlerden ötürü memelerde sarkma meydana gelebilir. Sarkmayı yok etmek ve eski haline döndürmek için bu ameliyat uygulanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir