paris moda haftası, 2017 paris moda haftası, paris moda haftası nasıl olacak

2017 Paris Moda Haftası

Yine bu yılda sokakların isimsiz kahramanları, Paris’in hızlı temposuna yenik düşmedi. Moda tasarımcılarının birbirinden şık tasarımları ile birlikte pek çok manken üzerinde en iyi parçaları taşıyarak, tüketicilere ilham oldu. Sizlerde Paris modasına ayak uydurmak ve artık tarzınızı değiştirmek istiyorsanız, bazı modellere ve kombinelere göz atabilirsiniz. Yine bu konuda sizlere görsel öğeler daha iyi yardımcı olurken, modeller hakkında bazı bilgiler vermek gerekirse, şunlara yer verebiliriz.paris moda haftası, 2017 paris moda haftası, paris moda haftası nasıl olacakSokak modasının öncüsü

Sokak modası dediğimizde akla ilk gelenler arasında deri detaylar yer alır öyle değil mi? Bunun yanı sıra salaş modeller en çok tercih edilenler arasında. Paris moda haftasının 1. Ve 2. Gününde karşınıza çıkan bir kombinde, kullanılan deri ceket oldukça şık ve kullanışlı. Ceketin altında ise V yaka bir triko kazak tercih edilirken, kazakta yer alan turuncu, mavi tonlaması kombine şıklık kazandırmış. Alt giyim olarak tercih edilen dar kesim bir kot pantolon, her ne kadar standart bir kombin olsa da gayet şık ve modern görünmenizde sizlere yardımcı olabilir. Bu kombineleri, pek çok moda tasarımcısı hazırlarken, elbette ki sokakların isimsiz kahramanları en iyi şekilde üzerlerinde taşımaktadır.

Tabi ki yırtık detaylı pantolonlar da unutulmamış olurken, kot pantolonda yer alan yırtmaçlar, üzerinde kullanılan volanlı bir kıyafet ile uyum sağlanmış olabilir. Kot tonları ile birlikte üzerinde tercih edeceğiniz parçanın renginin siyah olması da size uyum sağlayabilecektir.

Gömlek kombineleri

Yine gömlekler, sokak modasının en iyi parçaları arasında sayılıyor. Paris Moda haftasının 1. Ve 2. Günlerinde karşınıza çıkan kot gömlek tasarımı, altında kullanılacak olan mini etekle oldukça uyum içerisinde. Etekte kullanılan siyah ana kumaş altında, parlak bir kumaş ile birlikte kırmızı tonlama tercih edilmiş.  Gömleğin kolları bol bir kesim detayı ile şekillendirilmiş olurken, düğme detayları da kombinenin daha şık bir hale gelmesi sağlamış.

Bol paça pantolonlar

Haki ya da yeşilin farklı tonları ile yine 2017’ nin boru kesim pantolonları göze çarpanlar arasında. Yüksek bel ve boru kesim bir pantolon seçimi yaparak, üzerinde kullanılacak olan volanlı bir gömlek modeli de farklı bir yansıtımı sizlere sunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir