saç ekimi, saç ekimi yapımı, saç ekim doktorları

Saç yüzün vazgeçilmez estetik bir parçasıdır!

Saç gençleştirme lazeri diye isimlendirilen revage 670 konusunda kısaca açıklamada bulunmak isteriz. Öncelikle söze şöyle başlayalım. Sabah ilk kalktığımızda yaptığımız nedir, önce aynaya bakarız. Aynada yüzünü inceler ve tabii yüzü incelerken de herkesin saçlarına göz attığını da söyleyebiliriz. Bunu herkes kendisi bir düşünürse gayet açık bir şekilde hatırlayacaktır. Yani saçlar kişinin yüz güzelliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ama bir başka gerçek de var ki, herkes yine aynaya baktığı zaman saçlarının döküldüğünü de farkeder. Çünkü saç dökülmesi aslında devam etmekte olan bir süreçtir.saç ekimi, saç ekimi yapımı, saç ekim doktorları

Herkeste saçları çıktıktan sonra saç dökülmesi olur. Ama önemli olan bunun miktarının fazla olmasıdır. Modern yaşamda pek çok faktör stres, beslenme ve kirli ortam saç dökülmesini arttırmaktadır. Bunun dışında, erkeklerde genel bir inceleme sonucunda, bütün bu olumsuz faktörler olmasa bile yine de genetik olarak yüzde altmış oranında saç dökülmesinin artması ve kelleşme görülebilmektedir. Bayanlarda ise bu genel saç dökülmesinin artışı dışında başlıca iki önemli sorun saç dökülmesinin artmasına neden olmaktadır. Bir tanesi hamilelik olarak, bir tanesi de menopoz olarak belirlenmiştir.

Ama her iki cinste de saç dökülmesinin çok yaygın bir nedeni olarak kemoterapi belirlenmiştir. Özellikle kanser tedavisi sonrası saçların döküldüğü artık herkesin bildiği bir konudur. Dolayısıyla saç dökülmesi aslında çok yaygın bir sorundur. Erkeklerde saç dökülmesinin derecelendirilmesi için çok yaygın bir kabul edilen bir sınıfırlandırma var, bu sınıflandırma vardır. Buna göre, altı şekilde ayrılmıştır. Bayanlar ise daha farklı bir saç dökülmesi şekli göstermektedirler. Yaygın saç dökülmesi olarak nitelendirilen bu bayan tipi saç dökülmesinde, saç dökülmesi en iyi yöntem saç ekimi uygulamasıdır ,alından değil orta hattan başlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir