paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Paintball Fiyatlarında Yeni Dönem

Son zamanların yeni eğlence adaylarından olan paintball adından sıkça söz ettirmeye başladı. Büyükler için vazgeçilmez bir tutku halini alan paintball hem yenilenen fiyat listeleriylede adından bir kez daha söz ettiriyor. Paintball fiyatlarında yeni dönem artışları olsa da genele bakıldığın çok büyük bir fiyat farkının bulunmadığını gözler önüne serebiliyor.

paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Paitball paketlerin de genelde alınan renk topu sayısına göre belirlenen fiyatlara son zamanlarda artış gelse de eski fiyatlarıyla yani fiyatları arasında çok büyük bir fark olmadığı gözler önüne serilmektedir. Birinci pakette 50 adet renk topuna 25 TL gibi bir fiyat biçilmişken bu sefer top sayısı artırılıp fiyatta herhangi bir değişikliğe gidilmedi. Ancak ikinci pakette 250 adet boya topu bulundurup fiyatını 30 TL’den 35 TL’ye bir yükseliş gerçekleştirildi. Üçüncü pakette de değişikliğe giden yetkililer top sayısını 500’e yükselterek fiyatını da 40 TL olarak belirlediler.

Paintball fiyatlarında yeni dönem artışları bu şekil de belirlenmiş oldu. Paintball oynamak özellikle dostlarınızla ve tüm sevdiklerinizle bu ayrıcalıklı oyunun tadını çıkarmak herkesin için son derece eğlenceli bir aktivite olmaya devam ediyor. Bu renkli savaş da rakibinizi ve düşmanlarınızı en iyi şekil de seçmelisiniz. Yoksa çabucak oyunda vurulabilirsiniz. Paintball’ın uygun ve renkli dünyasına sizler de dahil olmak istiyorsanız sizlere en yakın bir paintball oyunu oynana yerine gitmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir