milk shake, sprey saç köpüğü, saç bakım köpüğü

Milk_shake Conditioning Whipped Cream

Normal saç bakım ürünlerinden farklı kokusu ve özelliği bulunan saç köpüğü ile saçlarınızı olduğundan daha güzel ve bakımlı göstermek mümkün olacaktır. Milk_shake conditioning whipped cream  ile ilgili en önemli özellik hem vücut hem de saç için kullanılabilir olmasıdır. Vücudu nemlendiren ve deriye de parlaklık veriyor. Cildiniz tarafından anında emilen bu saç köpüğü ve nemlendirici ürünün kokusu da vanilyalı latte gibi bir özelliğe sahip.milk shake, sprey saç köpüğü, saç bakım köpüğü

Lezzetli kokusu ile cezp edici

100 ML si yaklaşık 30 lira civarında bulunan leziz kokulu bu saç köpüğünü dalgalı ve kıvırcık saçları bayanların kullanımı için ideal bir saç köpüğüdür. Kokusu ile her bayanı kendine çeken bir yapısı bulunan saç bakım köpüğünü deriniz içinde kullanabilirsiniz. Rahat ve hızlı kullanım fırsatı sunan, anında yumuşak etki bırakan ve saçı ağırlaştırmadan tarama kolaylığı sağlayan bakım kremidir. Tüm vücut ve yüzleriniz içinde nem vermek için kullanmakta oldukça idealdir.

Fön, maşa, düzleştirici gibi ısıl işlem gerektiren işlemlerden saçınızı korur ve kırılmasını engeller. Özel geliştirilmiş formülü ile boyalı saçların boyasını tutar ve akmalarını engeller. Köpük formunun kolaylığı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Bir sonraki yıkamaya kadar etkisini korur.

İçerik bilgisi ve kullanımı

Milk_shake conditioning whipped cream içeriğinde süt ve buğday proteinleri bulunur ve saçın korteks vekatikül katmanlarını onararak yapılandırır. özel yumuşatıcıları ile derin ve olağanca uzun süreli nemlendirme sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir