loreal serie expert absolut celluar onarıcı renev c serumu, loreal onarıcı renev c serumu kullanımı, loreal onarıcı serum kullanma şekli

loreal serie expert absolut celluar onarıcı renev c serumu faydaları nelerdir ve nasıl kullanılır?

Saç bakımı oldukça önemlidir. Bakımsız saçlar estetik açıdan körü bir görüntüye neden olabileceği gibi sağlık açısından da kötü sonuçlar doğurabilir. Saç bakımı için son dönemde oldukça yararlar ürünler çıkartılmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan loreal seri expert absoult celluar onarıcı oldukça faydalıdır.  En önemli özelliklerinin başında onarıcı olması gelir. Özellikle hassas ve zayıf saçlar üzerindeki etkisi oldukça fazladır. Ürün saçları şampuanlamadan önce bakım amaçlı kullanılmaktadır. Kısaca ön bakım kürüdür.  Onarıcı etkisi dışında diğer bir etkisi ise yumuşak ve yeni yapılanmış saçlara yaptığı bakımdır.loreal serie expert absolut celluar onarıcı renev c serumu, loreal onarıcı renev c serumu kullanımı, loreal onarıcı serum kullanma şekli

Loreal seri expert absolut celluar onarıcı renev c serumu saçın tel bölgesine nazikçe işler ve yıpranan bölgelerin onarılmasına destek olur.  Bu sayede canlanan saçlar onarım için hazır hale gelmektedir.

Ürünün içeriğindeki maddeler ve bu maddelerin özellikleri şu şekildedir;

AHA Molekülleri: saçlara güç verir ve besler

Laktik Asit: Saçı en dip bölgesinden başlayarak yenilemeyi sağlar. Hücreler arası bağı iyonik bağları tekrardan kurarak güçlendirir.

Biomimetrik Seramidler:  Zarar görmüş olan saçları onarır ve pürüzleri giderir.

UV filtresi: Saçı güneş ışınlarını zarar sağlayan etkilerine karşı korur.

Loreal seri expert onarıcı şampuan genel hatları ile bu şekildedir. Uygulanması ile oldukça kolaydır. Her yaştan kişi bu ürünü kullanabilir. Fakat kullanmak için bazı bilinmesi gerekenler vardır. Ürün saçları yıkamadan önce kuru bulunan saçlara uygulanmalıdır. Hasar görmüş bölgelere uygularken eşit bir şekilde saçın üzerinde dağıtmak faydasını arttıracaktır. Saçın üzerindeki artmasını istiyorsak masaj yaparak yedirmemiz gerekir. Tarak ve ya benzeri bir araç ile saçların hassas olan alanlarına dağıtmak gerekir. Son olarak ise yavaş yavaş durulamak gerekir. Loreal seri expert onarıcı şampuan kullanımı bu şekildedir. Piyasada bulunan diğer onarıcı şampuanlara göre etkisi daha fazladır. Eğer saçlarınız hasarlı ve onarılması gerekiyorsa bu şampuanı kullanmanız büyük yarar sağlayacaktır. Güzel, parlak, canlı ve ahenkle dans eden saçlara sahip olmak istiyorsanız bakımını yaparken dikkatli davranımız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir