likit mat ruj fiyatları, likit mat rujlar ne kadar, likit ruj fiyatları

Likit Mat Ruj Fiyatı

Alt kısımda görebileceğiniz şekilde en popüler olan, mat likit rujlar hakkında ki analizleri paylaşacağım. Likit mat ruj fiyatı konusunda yurt dışı fiyatlarını da göz önünde bulundurmak gerek çünkü bazı kozmetik ürünlerini ülkemizden temin etme durumunu gerçekleştiremiyoruz. Neyse uzun lafın kısası likit mat ruj hakkında detaylı bilgi verecek olursak: M.A.C Retro Matte Liquid Lipcolor kalitesinin daha uygun fiyatlarına mevcut.likit mat ruj fiyatları, likit mat rujlar ne kadar, likit ruj fiyatları
Nordstorm:
Uygulaması muhteşem. Orta kısmında ki girintiden dolayı ben ona ‘’ Tüylü pırlanta’’ diyorum, o girinti sayesinde daha iyi manevra yapabilme şansım var. Kremsi formülü ve vanilya kokusu sayesinde muhteşem alt tonlar elde edebilirim. Sürerken çizgi çizgi oluyor, bilhassa enerjik tonlarda daha fazla ama birkaç saat içinde daha masif bir ton yakalayabiliyorum. Birde, sürdükten üç saat sonra kuruluk hissi bırakıyor. Nordstorm 15 tona sahip.

TARTE

Aplikatör kısmı diğerlerinden daha yuvarlak ve kullanışsız, daha hassas ve ince uygulama yapmak bu yüzden biraz zorlaşıyor. Likit mat ruj fiyatı için belirlenen fiyat kalitesinin epey altında görünüyor. Kremsi formülü neredeyse köpük gibi. Sanki bir demet nane önünüzdeymiş gibi hoş bir kokusu var. Sürdükten beş saat sonra dudağın orta kısmında ki renk açılma yapıyor. Bir keresinde 5 veya 10 defa sürsem bile sonuç aynıydı ve bu pek konforlu bir tecrübe sayılmaz. O yüzden tavsiye etmiyorum. Sephora serisi 13 tona sahip.
JEFFREE STAR

Jeffree Star serisi gayet uygun fiyatlara mevcuttur. İnstagramda kim varsa bu ürüne hayran. Resmen Michelle Phan’ın yemek zincirinden kalır yanı yok. Ya da MC Donalds, bilemedim… Hatta çoğunlukla en popüler satış sağlayan renktir. Formülünde çok fazla su bazlı materyaller mevcut. Ayrıca fırça kısmı yumuşacık ve pamuksu. Ama berbat kokuyor. Sürdükten 3 buçuk saat sonra siliyorum çünkü dudakları çok kurutuyor. Bu serinin 21 tonu mevcut.
KAT VON D

Everlasting Serisi

Formülünde ne fazla sulu ne çok kremsidir. Kullanımından sonra iyi gözükse de birkaç saat içinde dudakları çok kurutuyor. Sürdükten sonra bir bardak kahveyi rahat rahat içebilirsiniz, kalıntı kalmıyor veya bozulmuyor. Ara tonlarını tavsiye ederim ve size çok yakışacağına eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir