kadınlar neden uzun boyluları sever, uzun boylu erkekler daha çekici , uzun boylu erkeklerde çekicilik

Kadınlar Neden Uzun Boylu Erkeklerden Hoşlanır?

Geçmişten günümüze gelen bayan psikolojisinde, erkeklerin uzun boylu olması istenir. Bunun tamamı ile sebebi de kadınların kendini daha güvende hissetmesinden dolayıdır. Belli bir yaşa kadar babasından güven hissi alan kızlar, artık kendini daha özgür hissettikten sonra tanıştığı erkekte güveni arar. Bu güven hissini de ilk başta fiziksel yönlerine bakarak, ilk gördüğü boy ve pos diye hitap edilen bedensel yerleridir. Kadınlar neden uzun boylu erkek ister diye soracak olursanız da tam anlamıyla bunu güven hissi ile bağdaştırabiliriz.kadınlar neden uzun boyluları sever, uzun boylu erkekler daha çekici , uzun boylu erkeklerde çekicilik

Kadınların Erkek Seçimi

Her ne kadar birçok kadın dış görünüşe önem vermediğini söylese de, ilk olarak tanışma esnasına baktıkları ve o anki düşünceleri dış görünüştür. Sonradan erkeğin konuşması, hareketleri ve davranışlarına göre sevgi belirlenebilir. Ama sadece tip için birliktelik uzun sürecek bir ilişki değildir. Bu sebepten dolayı kadınlar ilk olarak erkekte boya bakabilirler. Sadece tanışma esnasında kadının boya bakması değil, tanıştığınızın kadının çevresin deki arkadaşları, ailesi de ilk olarak dış görünüşünüze bakabilir. Uzun boylu olmamanız sizin seçiminiz değildir, bu yüzden kendinize küsmek değil aksine barışık olmalısınız. Çünkü eğer kendinizi beğenmiyorsanız sizi beğenen dış görüşün için değil gerçekten karakterinizi severek gelecektir.

Kadınlar Uzun Boylu Erkeklerden Mi Hoşlanır?

Birçok kadın kendilerini sarıp, sarmalayabilecek kadın isterler. Bunun sebebi ise, başka bir bedenin ona verdiği huzurdan geçer. Sarıldığında kendinden daha büyük birinin onu sarıp, sarmalaması güven hissi verir ve o an her şeyi başarabilecek bir erkek diye düşünür.

Uzun Boylu Değilim

Eğer yazıları okuduktan sonra uzun boylu değilseniz, moralinizi bozmaya hiç gerek yok, bayanlar her ne kadar sizin dış görünüşünüze baksa da, kendinize aşık etmek sizden geçer. İlk olarak kesinlikle olduğunuz gibi olun, bu sizi asıl beğenecek kişinin yanınıza gelmenize yarayacaktır. Ayrıca sizin konuşmanız ve davranışınız da bayanı etkileyecek unsurlardır. Uzun boylu bir erkeğin yanına geldiğinizde kendinizi pasif hissetmeyin, eğer pasif hissederseniz bu çok belli olur. Yüzünden yansır ve bayanlar uzun boylu erkeği seçer. Her zaman kendiniz olun ve kesinlikle kendinizden utanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir