göğüs büyütme estetiği, göğüs büyütme yöntemleri, göğüs nasıl büyütülür

Göğüs Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır, Ne Kadar Sürer?

Göğüs büyütme estetiği operasyonun ne şekilde yapılacağı hastanın isteklerine ve doktorun çalıma biçimine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Genellikle silikon protezler aracılığı ile yapılan Bahçelievler göğüs estetiği, göğüs dokusu olmayan ya da normal sınırların altında olan kişiler için yapılan ideal bir tedavi yöntemidir.göğüs büyütme estetiği, göğüs büyütme yöntemleri, göğüs nasıl büyütülür

 Genel anestezi ile cerrahi bir şekilde yapılan operasyon için ameliyathane ortamı bulunan bir sağlık kuruluşu seçilmelidir. En az diğer ameliyatlar kadar önemli ve olan bu operasyon için hijyenik bir ortamda çalışılması şarttır. Ameliyat birçok farklı şekilde yapılabilmektedir. Protezler meme ucundan yerleştirilebildiği gibi koltuk altı ve meme altından da yerleştirilebilmektedir. Her yöntem aynı amaca hizmet edecek ve kişisel isteklere bağlı olarak değişiklik gösterecektir. İz kalma ihtimalini problem haline getirenler için en ideal yöntem meme ucundan ya da göğüs altından yapılan ameliyat yöntemleridir. Bu sayede iz kalsa bile kolay kolay görünmeyecektir.

 Operasyon ne kadar sürer?

 Şişli göğüs estetiği ile ilgili en merak edilen nokta operasyonun ne kadar sürede tamamlanacağıdır. Operasyonun ne kadar süreceği kişiden kişiye değişiklik gösterecektir. Yalnızca silikon protez takılacak ise ve farklı bir uygulama yapılmayacaksa operasyon ortalama 1 saat civarında sürecektir. Fakat ekstra olarak göğüs kaldırma uygulaması yapılacak ise süre biraz daha uzun olabilmektedir. Kısacası Bahçelievler göğüs estetiği operasyonun ne kadar süreceği kişinin problemine ve uzman doktorun çalışma stiline bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

 Ameliyat sürecinde kullanılacak protezler nasıl olmalıdır?

Göğüs estetiği amaçlı olarak yapılan silikon protez uygulamaları kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Damla şeklinde olan silikon protezler daha doğal durduğu için en çok tercih edilen protez biçimidir. Bunun yanı sıra yuvarlak olan protezlerin tercih edilmesi de mümkündür. Şişli göğüs estetiği aşamasında farklı uygulamalarda yapılabilmektedir. Henüz çok yeni olan yağ dokusu ya da dolgu malzemesi enjeksiyonu bu uygulamalara en iyi örnektir. Fakat bu tarz uygulamaların ne denli güvenilir olduğu kanıtlanmadığından birçok uzman silikon protez uygulaması ile yapılan göğüs büyütme operasyonlarını tavsiye etmektedir. Uzun yıllardır uygulanan ve klasikleşen bu estetik yöntemi ile hiçbir problem yaşanmadan operasyon geçirilmesi mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir