meme büyütme estetiği, göbekten meme büyütme, meme büyütme estetiği

Göbekten (Trans umblikal) Meme Büyütme Estetiği

Meme büyütme amaçlı operasyonlarda en sık salin ve silikon dolgu maddeleri ile kullanılan implantlarla hacim sağlanır. Memenin şekli ve küçüklüğünden şikayetçi olan kadınlar için birçok operasyon seçeneği mevcuttur. Günümüzde teknolojideki son gelişmeler, neredeyse iz bırakmadan meme estetiği operasyonu yapmaya olanak sağlıyor.  Koltuk altı, meme başı etrafı veya memenin alt kısmı gibi stratejik bölgelere yapılan daha küçük kesiler ile operasyon yerinde iz kalma olasılığını azaltıyor.meme büyütme estetiği, göbekten meme büyütme, meme büyütme estetiği

Meme büyütme en sık başvurulan estetik operasyonlardan biridir. Meme büyütme estetiğinde genelde 4 çeşit giriş yeri kullanılır. Bu giriş yerleri operasyonun yapılacağı bölge ve amacına göre değişiklik göstermektedir.

Göbekten (Trans umblikal) meme büyütme operasyonu iz kalma olasılığını en aza indiren meme büyütme operasyonudur. Bu operasyon tekniğinde göbek deliğinin içinden C şeklinde bir kesi yapılır. Memenin altından veya areola etrafından yapılan meme büyütme operasyon tekniklerin aksine, bu yöntemde göbek deliğiniz dışında hiçbir yerden giriş yapılmaz. Yapılan bu teknikte içi boş implantlar endoskop vasıtasıyla meme dokusunun altına yerleştirilir. Hedeflenen yere ulaşıldığında, implantın içi meme şekline ve büyüklüğüne göre steril salin ile doldurulur.

Salin implantları memeye ulaştırabilmek için iki tünel gereklidir. Normal şartlarda bu tünellerin etrafını çeviren dokular operasyon sonrasında kapanmaktadır. Bu sayede karın bölgenizde herhangi bir iz kalmayacaktır.

Ne yazık ki bu teknik, silikon implant isteyen hastalar için uygun değildir. Göbekten (Trans umblikal) meme büyütme operasyonu yalnızca salin implantlar ile gerçekleştirilebilir. Çünkü implantlar memeye sönük halde ulaşmalı ve orada şişirilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir