İnatçılar izle, Jurassic City izle, Ninja Kaplumbağalar izle

En Farklı Filmlerle Sizlerleyiz

İnatçılar izle, Jurassic City izle, Ninja Kaplumbağalar izleYepyeni bir filmle daha karşı karşıyayız. Filmimizin adı İnatçılar. İzlanda yapımı olan bu duygusal dram filmi 17 Haziran 2016 tarihinde izleyicisiyle buluşacak. Yönetmenlik koltuğunda Grimur Hakonarson’ın oturduğu filmin başrollerini Sigurður Sigurjónsson ve Theodór Júlíusson paylaşıyor. Filmin konusuna geçecek olursak; İzlanda’nın en ücra köşelerinden bir köyde geçen hikayede 2 kardeş bulunuyor. Bu kardeşler birbirleriyle küs ve konuşmuyorlar. Bu küslükleri uzun bir süre devam ederken bazı olaylar gelişiyor. Bu olaylar çerçevesinde kuzularını, çiftliklerini ve köylerini kaybetmek istemeyen bu 2 kardeş güçlerini birleştirerek birbirleriyle barışıyorlar ve gerçek bir hikayenin başlangıcını oluşturuyorlar. İnatçılar izlemek için sitemizi takip etmeniz yeterlidir. İyi seyirler.

İnatçılar izle, Jurassic City izle, Ninja Kaplumbağalar izleİkinci filmimiz ise macera dolu bir film olan Jurassic City. Film Amerikan yapımı olarak beyazperdeyle buluşacak. Vizyon tarihi olarak 17 Haziran 2016 tarihi belirlendi. Yönetmenliğini Sean Cain’in üstlendiği filmin kadrosunda Ray Wise, Kevin Gage ve Dana Melanie yer alıyor. Filmin konusuna geçecek olursak. Amerika’da gizli tutulan bir laboratuvar bulunmaktadır. Bu laboratuvarda ilginç araştırmalar ve buluşlar olmuştur. Derken bir gün hiç beklenmedik bir patlama yaşanır ve laboratuvar etkisiz hale gelerek zarar görür. Laboratuvardan kaçan canavarlar şehre doğru yol olarak korkunç bir maceraya yol açacaktır. Aynı zamanda Los Angeles’da bir hapishanedeki mahkumlar bir araçla başka bir yere sevkedilecektir. Bu işlem sırasında canavarlarla nakil aracının yolu kesişecek ve istenmeyen görüntüler ortaya çıkacaktır. Kan gölüne dönen şehrin akıbetti bakalım ne olacak? Jurassic City izlemek için sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

İnatçılar izle, Jurassic City izle, Ninja Kaplumbağalar izleSon filmimiz ise yıllardır keyifle izlediğimiz bir yapım: Ninja Kaplumbağalar. Amerikan yapımı olan bu macera ve aksiyon filminin vizyon tarihi 23 Haziran 2016 olarak belirlendi. Yönetmenlik koltuğunda Dave Green’in oturduğu filmin başrolleri Megan Fox ve Stephen Amell paylaşıyor. Filmin konusuna gelicek olursak; 2014 yılında izleyicileriyle buluşan filmde 4 tane ninja kaplumbağa ustaca bir şekilde mücadele etmiş ve amansız düşmanlarını alt etmişlerdir. Şimdi yeni düşman edinen kaplumbağalar bakalım bu sefer başarılı olabilecekler mi ? Ninja Kaplumbağalar izlemek için sitemizi takip etmeniz ve bizlere değerli görüşlerinizi iletmeniz yeterlidir. İyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir