paintball çift bayrak oyunu, paintball oyun kuralları, paintball oyun şekilleri

Çift Bayrak Oyunu Nasıl Oynanır?

Her oyunda farklı bir konu ile arkadaşlarınızla eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. En çok oynanan oyun olarak çift bayrak oyunu herkes tarafından kolaylıkla oynanabilecek stratejik bir oyundur. Takımlar oyun alanı içindeki iki uçtan oyuna başlarlar. Bu oyundaki temel amaç bayrağın hangi takım olursa olsun istenilen noktaya getirilmesidir. Bayrağı işaretlenen noktaya taşıyan grup oyuncusu grubunu kazandırır. Farklı silahlar ile de oynanabilecek oyun içinde istediğiniz silahı seçebilirsiniz. Paintball çift bayrak oyununda önceden takımlar kendi aralarında görev paylaşımı yapabilir ve taktik geliştirebilir. Hakem oyunun uygun oynanıp oynanmadığını sürekli denetleyecektir. Aynı hizada sıralana bütün gruplar aynı anda sahaya girerek siperlerini alırlar. Her gruptaki oyuncuların tek görüş açısı bayrağı hedeflemektedir. Vurulmada bayrağa ulaşan oyunu alır. İstediğiniz kadar kişi ile oynanabilecek bu oyunda en az dört ya da beş kişilik gruplar olmalıdır. Bayrağın konumunu halem belirler. Herkese aynı uzaklıkta başlayan oyun içinde siper olarak belirlenen platformlardan yararlanılarak bayrağa yaklaşılabilir. Adrenalini hızlandıran bu oyun içinde kendinizi korumak en başarılı adım olacaktır. Korumanızı iyi yaptığınız sürece oyunda kalarak daha fazla zaman geçirebilirsiniz.paintball çift bayrak oyunu, paintball oyun kuralları, paintball oyun şekilleri

Mermiler Acı Verir Mi?

Oyun içinde kullanılan renkli mermi topları temas halinde patlayarak dağılır. Bu mermilerin vücut üzerinde herhangi bir riski yoktur. Alerji yapmaz ve ilk değdiği anda verdiği hissiyat dışında bir etkisi olmaz. Mermiler sayılı olarak verilmektedir. Renkleri patladığı zaman ortaya çıkacaktır. Bu kullanım ile oyuncuların vurulduğu yani öldüğü belirlenmektedir. Hakem üzerinde renk olan oyuncuları dışarı alır. Her takım karşı takım üzerinde üstünlüğünü bu mermilerin kullanımı ile sağlayacaktır. Mermi toplarından korunmak için kalın tulumlar giyilerek kasklar takılmaktadır. Vücutta hiçbir açık nokta kalmayana kadar yapılan korumalı giyimde vurulduğunuzda teninizle temas olmayacaktır. İstanbul paintball sahasında yapacağınız oyun için siper alanları daha genişletilmiştir. Vurulmamak için korunmanıza yardımcı olacak bu sahanın geniş olması oyunun daha uzun sürmesine ve heyecanının artmasına etki edecektir. Mermi topların doğal ürünler ile üretilmektedir. Su bazlı olarak çözünebilir ürün kullanılması sağlık açısından bir risk taşımadığını göstermektedir. Silahınızı kendiniz seçersiniz ve oyundaki kuralara uyarak zaferi kazanırsınız.

Belirlenen Kişi Sayısını Aşan Oyunlarda Özel Tarifeler Uygulanmaktadır

Gün boyu oynayabileceğiniz bu zevkli oyun için istediğiniz kadar kişiyi getirme hakkınız vardır. Gruplar bu kişi sayısı adedince kurularak oyun düzenlemesi bu gruplara göre planlanmaktadır. Belirlenen sayıyı aşan gruplar için firmalar ayrıca özel uygulamalar yapmaktadır. İndirimler uygulayabilecekleri her oyunu doyasıya oynayabilirsiniz. Paintball fiyatları korunma teçhizatınız ile farklı fiyat aralıklarında olabilir. Örneğin silah teçhizatı sizin seçtiğiniz modele göre değişir. Su ve boya geçirmeyen özel tulumlar, hücum yeleği, plastik korumalı eldiven, çift camlı termal maske, boya topları bu fiyatlandırmanın içinde olacaktır.  Ayrıca seçeceğiniz deneyimli bir hakem de ayrı fiyat isteyecektir. Bunun yanı sıra bu eğlenceli vaktinizi diğer arkadaşlarınıza anlatmak için özel fotoğraf çekimi isterseniz bu da ayrı fiyat etiketi ile sunulacaktır. Doğa ile iç içe çekilen fotoğraflar ölümsüzleşen anılarınızın tek gerçek sahibi olacaktır. Aslında bu ürünlerin hepsini bu oyun içinde mecburen kullanacaksınızdır. Bu yüzden firma ile görüşerek tam net fiyat uygulamasını alarak oyuna girmelisiniz. Koruma malzemeleri her an gerekli olan malzemelerdir. Bu yüzden hepsini edinmek zorunda olacaksınız. Mermileri yenilgiyi düşünmeyenler fazlası ile almak istese de belirli bir limit vardır.  En güçlü olacağınız oyun alanında gücünüzü takımınızla birleştirmek başarılı ve eğlenceli bir oyunu oynamakla gününüzü geçirdiğinizde belirli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir