topuklu ayakkabı, topuklu ayakkabı giyme, topuklu modası

Bir kadının olmazsa olmazı topuklu ayakkabı!

Güne hazırsınız. Sabah kalktınız, saçlarınızı yaptınız, makyajınızı, üstünüze çok şık bir giysi giydiniz şimdi sırada ne var? Tabi ki ayakkabılar. O giydiğiniz şık giysi çok iyi bir topuklu ayakkabı ile kombinlenebilir. Ayağınızı bileğinize kadar aran, yandan fiyonklu o yeni aldığınız ayakkabı ile işte güne başlamaya hazırsınız. Yine işyerindekiler siz konuşacaklar. Çok beğenenler size nerden aldığınızı bile sorabilirler. Topuklu ayakkabı ile giydiğiniz her hangi bir giysi kesinlikle çok tamamlayıcı görünmektedir. Birçok insan topuklu ayakkabıları sadece gezmeye veya önemli bir yere giderken giyilebilir görüyor. Ama aslında günün her saati kullanılabilir bir seçenek olarak karşımızda duruyor. Alışkanlıklarımız biz insanların yaşayışlarını çok etkileyen unsurlar. Neye alışır, neyi daha çok uygularsak o hayat biçimimiz haline bürünüyor. İşte ayakkabı seçenekleri de böyledir. Neyi giyinmeyi daha rahat ve kolay görürsek beyin otomatikman kendini ona programlarmış. Gelin beynimize ufak bir oyun oynayalım. İşe de topuklu ayakkabıları gündelik yaşantımıza sokarak başlayalım. Göreceksiniz çok yakın bir zaman aralığında bu tarz yüksek yada daha düşük poundlu topukları hayatımıza giriverecekler.topuklu ayakkabı, topuklu ayakkabı giyme, topuklu modası

TOPUK BOYUNUZU KENDİNİZ AYARLAYIN

Ayakkabı seçenekleri ve sizlere sunduğu renk çeşitleri ile çok geniş bir yelpazeyi barındırır. Topuklu ayakkabı modelleri ile de sizleri rahatlık ve şıklığın yolunu açıyoruz. Topuklu ayakkabıya çok alışık olamayanlar ilada giymek isteyenler için başlangıç düzeyi kesinlikle topuk boylarıdır. Topuk boyunuzu, kalınlık ve inceliğinizi belirleyip öyle alışverişinizi şekillendirmelisiniz. Giyemeyeceğiniz bir topuğu sakın almayın. Çok kısa sürede vazgeçme olasılığı yaşarsınız. Yeni sezon modeller çok hareketli ve zevkli kıvrımlara sahip. İstediğiniz rengi bulabileceğiniz, deri ve imitasyon modeller ile seçenekleri siz kullanıcılara sunuyor. Tam mevsimlik süetlerde gerçekten bir harika. Mutlaka denemelisiniz. Puantiyeli ve fiyonklu modellerde genç jenerasyonun tam da aradığı şıklıkta. Yaşlarına uygun biraz çocuksu, biraz geç kız vari bir stil oluşturmakta. Topuk boyu alternatifleri ile de gerçekten çok cazipler. Annelerin kızmayacağı şekillerde. Rahatlıkla kızlarınıza alabilirsiniz anneler. Onlara da özgüven duygusunu ve ben olma hissini bu yaşlarda verin. Daha sağlıklı bireyler her aşamada şekillenmektedir. Ayakkabı seçiminde bile.

YAZ DÜĞÜNLERİ İÇİN SEÇENEKLER

Yazın düğünü olacak genç kızlar. Gelinliğin içinde kuğu gibi görüneceğiniz altındaki gelinlik ayakkabısı ile de tam bir bütün olmalısınız. Gelinlik modelleri o kadar çeşitli ve pahalılık göstermektedir ki almaya çıktığınız da göreceksiniz. Sizlere tavsiyemiz düğün tarihleriniz belli ise kış mevsiminde beğendiğiniz bir beyaz ayakkabıyı almanız. Topuklu ayakkabı fiyatları gerçekten değişkenlik gösterir. Hele ki düğün içinse bu kaçınılmaz bir gider olarak hanenize yazılacaktır. İnternet sitelerindeki alışveriş mağazalarında bol marka ve indirim yakalama olasılığınız çok yüksek. Birde alışveriş merkezlerini gezmeden oralara da bir bakın. Aradığınız güzel ve gelinliğinizi yansıtan topuklu ayakkabılar belki de orada sizleri bekliyordur. Sipariş olarak ta imalat yapan ayakkabıcıları da değerlendirin. Gelinlik kumaşlarınızdan ayakkabınızı kaplayım, süslü payetler ile işleyebiliyorlar. Hem de piyasanın yarı fiyatına. İmalatçıları ve toptancı pasajlarını da yoklayın. Evlenmek zaten çok pahalı bir sektör günümüzde. Ne kadar az harcarsanız düğünden sonra bol bol gezersiniz. Aile bütçenize katkıya buradan başlayın. Topuklu ayakkabılarınızdan tabi ki ödün vermeden. Topukların hemen altına da bekar arkadaşlarınızın adlarınız yazmayı sakın ihmal etmeyin. Düğünden sonra beğenerek aldığınız belki de yaptırdığınız topuklu ayakkabılarınızı boyatarak başka yerlerde de tekrar tekrar giyme şansınız mevcuttur. Her kıyafet ile bütünleştirebileceğiniz en çok kullandığınız renk sizi yeni ayakkabılara kavuşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir